Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namā

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies.19.septembrī Kocēnu sporta namā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 5.posms “Svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu” un spēka vingrinājumos-kāju iztaisnošana platformā, pietupieni ar svara stieni plecos, palēcieni no platformas, hanteles spiešana sēdus, atspiešanās līdztekās un ķermeņa augšdaļas pacelšana slīpajā solā.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas 4.posms noslēdzies.

Atlētiskās vingrošanas 4.posms noslēdzies.12.septembrī 22 kilometru garā maršrutā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 4.posms “Riteņbraukšana”. Prasības bija izturēt distanci, katrs dalībnieks saņēma piemiņas medaļu par nobraukto distanci un posmu kopvērtējumā ieskaitē 32 punktus. Pasākumu atbalstīja Latvijas tautas sporta asociācija,Izglītības zinātnes ministrija un Latvijas sporta federāciju padome.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas trešais posms noslēdzies Amatas novada Līvos.

Atlētiskās vingrošanas trešais posms noslēdzies Amatas novada LīvosAtlētiskās vingrošanas trešajā posmā sieviešu dzimuma pārstāvēm vajadzēja izpildīt pievilkšanos kārienā balstā, atspiešanos balstā guļus un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē. Vīriešu dzimuma pārstāvjiem pievilkšanās kārienā, atspiešanās līdztekās un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē.

Jaunietēm

1.vieta- Alise Kārkliņa- Amatas novads

2.vieta-Estere Liniņa -Limbažu novads

Lasīt tālāk ...

Pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi” 10.10.20.

10.10.2020.Pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi” ir izglītojoša rakstura pasākums ar sporta aktivitātēm. Tā mērķis ir iepazīstināt Latvijas sabiedrību ar Latvijas pēckara vēsturi Sēlijā, kad mežos atradās nacionālie partizāni, par karu, kas bija lielākais Latvijas vēsturē. Sēlijas mežos atradās ne tikai vietējie apkārtnes ļaudis, to vidū bija gan Lietuvas pavalstnieki, gan PSRS un Vācijas pilsoņi, kā arī no citiem Latvijas novadiem kara laikā nonākušie. Pasākumā dalībniekiem (maksimālais skaits 45 cilvēki) būs jāveic 7,4 km gara distance (skriešana, soļoša-nūjošana) pēc izvēles. Nākamā aktivitāte sāksies ar Indāna-Grāvelsona kritušo nacionālo partizānu apbedījuma vietas meklēšanu Elkšņu mežā.

Lasīt tālāk ...

Noslēdzies Atlētiskās vingrošanas 6.čempionāta 2.posms

Noslēdzies Atlētiskās vingrošanas 6.čempionāta 2.posmsPar Latvijas 6.čempionāta atlētiskajā vingrošanā otrā posma uzvarētājiem kļūst pārgaujieši Jurijs Gammeršmits un Olga Oraševska

Sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā otrais posms„Svaru bumbu celšana”  tika rīkots šī gada 18.jūlijā Amatas novada Zaubes pamatskolā. Sacensības organizēja Ziemeļvidzemes atlētu savienība un Latvijas Tautas sporta asociācija. Sacensību dalībniekiem bija jāveic divi vingrinājumi svara bumbu grūšana un raušana. Papildus posma sacensībām notika Amatas novada atlētiskās vingrošanas čempionāts.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas 6.čempionāta 1.posms noslēdzies Kocēnu novadā.

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namāŠī gada 11.jūlijā Kocēnu novada Sporta namā notika sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms. Sacensību programma paredzēja izpildīt četrus vingrinājumus pietupienus ar svara stieni plecos, svara stieņa spiešanu guļus, pievilkšanos kārienā (siev.dzim. ar balstu) un svara stieņa raušanu. Minētos vingrinājumus vajadzēja izpildīt plūsmas metodē ar maksimālo atkārtojumu skaitu un noteiktu svara lieluma pēc ķermeņa masas, vecuma un dzimuma kategorijām.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskā vingrošana Naukšēnu Sociālās korekcijas izglītības iestādē

1206Šī gada 12.jūnijā Sociālās korekcijas izglītības iestādē ”Naukšēni” tiek rīkots pirmais atlētiskās vingrošanas čempionāts. Programma paredz izpildīt 4.vingrinājumus, pietupienus ar svara stieni plecos, svara stieņa spiešanu guļus, svaru bumbu grūšanu un raušanu. Dalībnieki tiks dalīti apvienotajās četrās svara un dzimuma kategorijās.

5.Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā noslēdzies.

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namāŠī gada 14.decembrī Pārgaujas novada Auciemā, Raiskuma Tautas namā noslēdzās piektais Latvijas čempionās atlētiskajā vingrošanā. Saskaitot visu posmu rezultātus, kur bija iekļautas vairākas disciplīnas, ieskaitot vieglatlētiku par absolūtajiem uzvarētājiem 2019.gadā kļuva Juris Liniņš no Limbažiem un  sievietēm Margita Zariņa no Pārgaujas novada.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas septītais posms aizvadīts

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namāŠī gada 23.novembrī Jaunpiebalgas novada Vidusskolā tika rīkots Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā „Spēka izturības vingrinājumos”. Sacensību dalībniekiem galvenā prasība bija izturēt slodzi visa pasākuma laikā. Pavisam bija jāizpilda 12 dažādi vingrinājumi plūsmas metodē. Piedalījās Valmieras pilsētas, Kocēnu, Pārgaujas, Alojas ,Jaunpiebalgas un Limbažu novadu dažādu vecumu un dzimumu pārstāvji, jaunākajam bija 14 gadi un vecākajam 58 gadi.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas sestais posms noslēdzies

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namāNoslēdzies 6.posms“vieglatlētika” Latvijas čempionātam atlētiskajā vingrošanā Ropažu stadionā. Šoreiz dalībnieki sacentās 60 metru skrējienā, tāllēkšanā, granātas mešanā un 1000 metru krosā. Sacensībās piedalījās Ropažu, Pārgaujas, Kocēnu, Alojas, Limbažu novadi un Valmieras pilsētas komandu pārstāvji, kā arī invalīdi.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namā.

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namā21.septembrī  Kocēnu sporta namā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 5.posms “Svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu”, vienlaikus tika organizēts invalīdu čempionāts vairākos spēka vingrinājumos-kāju iztaisnošana platformā, pietupieni ar svara stieni un vēderpreses vingrinājums. Sacensībās piedalījās Pārgaujas, Kocēnu,Limbažu novadi un dalībnieki no Valmieras.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas 4.posms noslēdzies.

Atlētiskās vingrošanas 5.čempionāta 1.posms noslēdzies Stalbē14.septembrī  30 kilometru garā maršrutā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 4.posms “Riteņbraukšana” ar kontrolposteni Cēsīs. Prasības bija izturēt distanci, katrs dalībnieks saņēma piemiņas medaļu par nobraukto distanci un posmu kopvērtējumā ieskaitē 32 punktus.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas trešais posms noslēdzies

Atlētiskās vingrošanas 5.čempionāta 1.posms noslēdzies StalbēAtlētiskās vingrošanas trešajā posmā sieviešu dzimuma pārstāvēm vajadzēja izpildīt pievilkšanos kārienā balstā, atspiešanos balstā guļus un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē. Vīriešu dzimuma pārstāvjiem pievilkšanās kārienā, atspiešanās līdztekās un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas otrais posms noslēdzies Pārgaujas novada Straupē

Atlētiskās vingrošanas 5.čempionāta 1.posms noslēdzies StalbēPiektais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā otrais posms„Svaru bumbu celšana”  tika rīkots šī gada 27.jūlijā Pārgaujas novada Straupē. Sacensības organizēja Ziemeļvidzemes atlētu savienība un Latvijas Tautas sporta asociācija. Sacensību dalībniekiem bija jāveic divi vingrinājumi svara bumbu grūšana un raušana. Sacensību atklāšanas laikā par godu Straupes 813. gadadienai Gunvaldis Albiņš pacēla 813 reizes 16 kg svara bumbu, to veica gandrīz vienas stundas laikā. Pārgaujas novada apvienotā komanda stafetes veidā turēja līdzi Gunvaldim.

Lasīt tālāk ...

Veselības nedēļas ietvaros

Veselības nedēļas ietvarosLatvijas Tautas Sporta Asociācija un Ziemeļvidzemes atlētu savienība laikā no 28.maija līdz 02.jūnijam kopīgi organizēja pasākumu "Veselības nedēļa", kas šogad pulcēja kopumā 100 dalībnieku. “Veselības nedēļa” tiek rīkota starptautiska mēroga projekta "Move" ietvaros. Projekta mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju fiziskās aktivitātēs.Veselības nedēļas laikā tika organizētas bezmaksas atlētiskās vingrošanas nodarbības Valmierā, Ausekļa ielā 31, kurās  piedalījās arī invalīdu grupas pārstāvji.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas 5.čempionāta 1.posms noslēdzies Stalbē

Atlētiskās vingrošanas 5.čempionāta 1.posms noslēdzies StalbēŠī gada 30.martā Pārgaujas novada Stalbes vidusskolas sporta zālē notika piektais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms. Sacensību programma paredzēja izpildīt četrus vingrinājumus pietupienus ar svara stieni plecos, svara stieņa spiešanu guļus, pievilkšanos kārienā(siev.dzim. ar balstu) un stieņa raušanu. Minētos vingrinājumus vajadzēja izpildīt plūsmas metodē ar maksimālo atkārtojumu skaitu un noteiktu svara lieluma pēc ķermeņa masas, vecuma un dzimuma kategorijām.

Lasīt tālāk ...

4.Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā noslēdzies

zas 18.09.2018Šī gada 15.decembrī Pārgaujas novada Auciema Tautas namā noslēdzās  Atlētiskās vingrošanas 4.čempionāts. Saskaitot visu posmu rezultātus, kur bija iekļautas vairākas disciplīnas, ieskaitot vieglatlētiku par absolūtajiem uzvarētājiem 2018.gadā kļuva Juris Liniņš no Limbažiem un  sievietēm Margita Zariņa no Pārgaujas novada. Sakām paldies mūsu atbalstītājiem un sponsoriem: Pārgaujas novada pašvaldībai, Latvijas Tautas sporta asociācijai,Latvijas sporta federāciju padomei,Izglītības un zinātnes ministrijai, „Rāmkalni“,“Kaija“  un mājas maizes ražotnei  „Rožkalni“.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas septītais posms aizvadīts

zas 25.11.2018Šī gada 24.novembrī Jaunpiebalgas novada Zosēnu pagasta Jauniešu interešu centrā tika rīkots Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā „Spēka izturības vingrinājumos”. Sacensību dalībniekiem galvenā prasība bija izturēt slodzi visa pasākuma laikā. Pavisam bija jāizpilda 12 dažādi vingrinājumi plūsmas metodē. Piedalījās Valmieras pilsētas, Kocēnu, Pārgaujas, Jaunpiebalgas un Limbažu novadu dažādu vecumu un dzimumu pārstāvji, jaunākajam bija 11 gadi un vecākajam 57 gadi. Izvēlētais atsvaru smagums bija demokrātisks, katrs dalībnieks varēja uzlikt sev piemērotu smagumu un pārbaudīt savas spējas izturības vingrinājumos.

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas piektais posms noslēdzies.

zas 18.09.2018Noslēdzies 5.posms Latvijas čempionātam atlētiskajā vingrošanā. Šoreiz dalībnieki sacentās 60 metru skrējienā, 1000 metru distancē , tālumā un pildbumbas mešanā. Sacensības notika Ropažu novada Mucenieku stadionā.
   Bērnu kategorijā
 Meitenēm U12 grupā:
  1.vieta- Ance Gribuste-Ropažu novads
  2.vieta-Ance Šalgūne-Kocēnu novads
  3.vieta- Laura Narmonte-Ropažu novads
 Meitenēm U15 grupā:
1.vieta-Dārta Tīlane-Ropažu novads
2.vieta-Sannija Vestfāle-Pārgaujas novads
3.vieta- Edīte Lerhe-Ropažu novads
Zēniem U15 grupa:

Lasīt tālāk ...

Atlētiskās vingrošanas trešais posms noslēdzies.

zas 2.04.2018 000Atlētiskās vingrošanas trešajā posmā sieviešu dzimuma pārstāvēm vajadzēja izpildīt pievilkšanos kārienā balstā, otrais vingrinājums atspiešanās balstā guļus.
Vīriešu dzimuma pārstāvjiem pievilkšanās kārienā un atspiešanās līdztekās.
   Pusaudžu kategorijā
 1)Meitenēm:
  1.vieta- Alise Kārkliņa- Amatas novads(U10)
  2.vieta-Sofija Gammeršmite-Pārgaujas novads(U10)
 1.vieta- Sannija Krista Vestvāle- Pārgaujas novads(U15)
 2)Zēniem:
 1.vieta –Ivans Spicins-Amatas novads
 2.vieta - Ēriks Roštoks-Kocēnu novads

Lasīt tālāk ...

Noderīgas saites

Reklamas dizains
www.cargocollective.com

Nekustamie īpašumi Vidzemē
www.niv.lv

Dārzkopības portāls
www.darzs.lv

Partneri

 

001


 

baneris

avtoZapchasti24.lv