Noslēdzies 7.atlētiskās vingrošanas čempionāta 4.posms. (Latvian)

03.01.2022Noslēdzies 7.atlētiskās vingrošanas čempionāta 4.posms. Pasākumu atbalstīja Latvijas Tautas sporta asociācija, Izglītības zinātnes ministrija, Latvijas sporta federāciju padome un Cēsu novada pašvaldība.

uzvarētāji savās kategorijās:

Vīr.dzim.

53,0 kg

1.vieta-Leonīds Gammeršmits-Cēsu novads

2.vieta- Tomass Bruņinieks-Limbažu novads

3.vieta-Namejs Upmanis-Rīga

59,0 kg

 1.vieta- Niklass Baskis-Valmieras novads

 2.vieta-Ritvars Dancis-Valmieras novads

 66,0 kg

Read more ...

Noslēdzies atlētiskās vingrošanas septītā čempionāta 3.posms (Latvian)

13 10 01Šī gada 13.oktobrī tika rīkots septītais  atlētiskās vingrošanas čempionāta 3.posms-“vieglatlētika”, kurā piedalījās Valmieras novada Kocēnu pamatskolas 4-5-6.klašu grupas. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus klašu grupas tika dalītas atsevišķi, lai ievērotu ārkārtas situācijas prasības. Pavisam skolēniem vajadzēja izpildīt četras vieglatlētikas disciplīnas.

Read more ...

Septītā atlētiskās vingrošanas čempionāta 1.posms aizvadīts Auciemā (Latvian)

Septītā atlētiskās vingrošanas čempionāta 1.posms aizvadīts Auciemā31.jūlijā Cēsu novada Raiskuma tautas nama pagalmā notika septītā atlētiskās vingrošanas čempionāta 1.posms. Dalībniekiem bija jāizpilda 12 vingrojumi plūsmas metodē. Izvēlētais atsvaru smagums, saskaņā ar nolikumu, dalībniekus ierindoja vietu secībā pēc punktu tabulas.Visi dalībnieki, kuri regulāri nodarbojas ar izturības treniņu spēja izturēt slodzi un godam veica trīs vingrojumu apļus.

Read more ...

Atlētiskās vingrošanas 8.posms aizvadīts virtuāli (Latvian)

Ievērojot visus valstī izsludinātos noteikumus par sporta nodarbību organizēšanu, tika rīkots 6. Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā,  8. noslēdzošais posms ”Vecgada kauss svara stieņa spiešanā guļus”. Sacensības notika svara stieņa spiešana guļus vienā piegājienā ar maksimālo atkārtojumu skaitu. To dalībnieki veica individuāli savās dzīves vietās. A grupas kategorijas vīriešu dzimuma pārstāvji vingrinājumu izpildīja ar stieni 70% no sava ķermeņa masas, sievietes - 50% no ķermeņa masas. B kategorijas  jaunieši - 30% un jaunietes ar 20% no ķermeņa masas. Katram dalībniekam bija jāiesūta video, kas apliecina ķermeņa masu un stieņa svaru. Sacensības atbalstīja Latvijas Tautas sporta asociācija, Izglītības zinātnes ministrija un Latvijas sporta federāciju padome.

Read more ...

Atlētiskās vingrošanas 7.posms aizvadīts virtuāli (Latvian)

Noslēdzies Atlētiskās vingrošanas 6.čempionāta 7.posmsIevērojot valstī izsludinātos noteikumus par sporta nodarbību organizēšanu, tika rīkots 6.Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā 7.posms. Pasākumā bija jāizpilda 12 dažādi vingrinājumi plūsmas metodē. Virtuāli katrs savās dzīves vietās- Limbažos, Valmierā, Pārgaujas novada Auciemā un Jaunpiebalgas novada Zosēnos, patstāvīgi izpildīja vingrinājumus plūsmas metodē. Izvēlētais inventārs un atsvaru smagums bija demokrātisks, katrs dalībnieks varēja uzlikt sev piemērotu smagumu un pārbaudīt savas spējas izturības vingrinājumos.

Read more ...

Noslēdzies projekts “Sēlijas mežabrāļi” (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies.Šī gada 10.oktobrī Jēkabpils un Viesītes novados noslēdzās projekts “Sēlijas mežabrāļi”. Pavisam piedalījās 44 dalībnieki, jaunākajam bija 6 gadi un vecākajai - 74. Vēsturiski tāds pats vecums bija Sēlijas apkārtņu mežabrāļiem, jaunākajam Viktoram Mežaraupam, segvārdā “mazais laupītājs” bija 6.gadi un vecākajai Minnai Tunķelei bija 71 gads. Dalībniekiem pirmā aktivitāte sākās ar skrējienu vai soļojumu līdz nacionālo partizānu Indāna-Grāvelsona piemiņas vietai-baltajam krustam.

Skriešanas disciplīnā godalgotās vietas ieguva:

Read more ...

Pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi” (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies.Noslēgusies pieteikšanās forsētajam pārgājienam “Sēlijas mežabrāļi”. Pavisam piedalīsies 45 dalībnieki no Sēlijas un Vidzemes novadiem un pilsētām. Reģistrētajiem pasākuma dalībniekiem 10.oktobrī būs jāveic 7,4 km gara distance (skriešana, soļoša-nūjošana) pēc izvēles. Nākamā aktivitāte sāksies ar Indāna-Grāvelsona kritušo nacionālo partizānu apbedījuma vietas meklēšanu Elkšņu mežā. Tiks apmeklēts Sūpes ezers, kas bija mežabrāļu atpūtas vieta, kas asociējās ar sapņiem par Latvijas brīvību. Noslēgumā būs vēsturnieka Haralda Bruņinieka stāstījums par Sēlijas (Aknīstes, Biržu, Elkšņu, Gārsenes, Saukas, Susējas un Viesītes apkārtņu) nacionālo partizānu grupām, to cīņas metodēm.

Read more ...

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namā (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies.19.septembrī Kocēnu sporta namā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 5.posms “Svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu” un spēka vingrinājumos-kāju iztaisnošana platformā, pietupieni ar svara stieni plecos, palēcieni no platformas, hanteles spiešana sēdus, atspiešanās līdztekās un ķermeņa augšdaļas pacelšana slīpajā solā.

Read more ...

Atlētiskās vingrošanas 4.posms noslēdzies. (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 4.posms noslēdzies.12.septembrī 22 kilometru garā maršrutā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 4.posms “Riteņbraukšana”. Prasības bija izturēt distanci, katrs dalībnieks saņēma piemiņas medaļu par nobraukto distanci un posmu kopvērtējumā ieskaitē 32 punktus. Pasākumu atbalstīja Latvijas tautas sporta asociācija,Izglītības zinātnes ministrija un Latvijas sporta federāciju padome.

Read more ...

Atlētiskās vingrošanas trešais posms noslēdzies Amatas novada Līvos. (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas trešais posms noslēdzies Amatas novada LīvosAtlētiskās vingrošanas trešajā posmā sieviešu dzimuma pārstāvēm vajadzēja izpildīt pievilkšanos kārienā balstā, atspiešanos balstā guļus un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē. Vīriešu dzimuma pārstāvjiem pievilkšanās kārienā, atspiešanās līdztekās un ķermeņa augšdaļas pacelšanu uz laiku vienā minūtē.

Jaunietēm

1.vieta- Alise Kārkliņa- Amatas novads

2.vieta-Estere Liniņa -Limbažu novads

Read more ...

Pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi” 10.10.20. (Latvian)

10.10.2020.Pārgājiens “Sēlijas mežabrāļi” ir izglītojoša rakstura pasākums ar sporta aktivitātēm. Tā mērķis ir iepazīstināt Latvijas sabiedrību ar Latvijas pēckara vēsturi Sēlijā, kad mežos atradās nacionālie partizāni, par karu, kas bija lielākais Latvijas vēsturē. Sēlijas mežos atradās ne tikai vietējie apkārtnes ļaudis, to vidū bija gan Lietuvas pavalstnieki, gan PSRS un Vācijas pilsoņi, kā arī no citiem Latvijas novadiem kara laikā nonākušie. Pasākumā dalībniekiem (maksimālais skaits 45 cilvēki) būs jāveic 7,4 km gara distance (skriešana, soļoša-nūjošana) pēc izvēles. Nākamā aktivitāte sāksies ar Indāna-Grāvelsona kritušo nacionālo partizānu apbedījuma vietas meklēšanu Elkšņu mežā.

Read more ...

Noslēdzies Atlētiskās vingrošanas 6.čempionāta 2.posms (Latvian)

Noslēdzies Atlētiskās vingrošanas 6.čempionāta 2.posmsPar Latvijas 6.čempionāta atlētiskajā vingrošanā otrā posma uzvarētājiem kļūst pārgaujieši Jurijs Gammeršmits un Olga Oraševska

Sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā otrais posms„Svaru bumbu celšana”  tika rīkots šī gada 18.jūlijā Amatas novada Zaubes pamatskolā. Sacensības organizēja Ziemeļvidzemes atlētu savienība un Latvijas Tautas sporta asociācija. Sacensību dalībniekiem bija jāveic divi vingrinājumi svara bumbu grūšana un raušana. Papildus posma sacensībām notika Amatas novada atlētiskās vingrošanas čempionāts.

Read more ...

Atlētiskās vingrošanas 6.čempionāta 1.posms noslēdzies Kocēnu novadā. (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namāŠī gada 11.jūlijā Kocēnu novada Sporta namā notika sestais Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā pirmais posms. Sacensību programma paredzēja izpildīt četrus vingrinājumus pietupienus ar svara stieni plecos, svara stieņa spiešanu guļus, pievilkšanos kārienā (siev.dzim. ar balstu) un svara stieņa raušanu. Minētos vingrinājumus vajadzēja izpildīt plūsmas metodē ar maksimālo atkārtojumu skaitu un noteiktu svara lieluma pēc ķermeņa masas, vecuma un dzimuma kategorijām.

Read more ...

Atlētiskā vingrošana Naukšēnu Sociālās korekcijas izglītības iestādē (Latvian)

1206Šī gada 12.jūnijā Sociālās korekcijas izglītības iestādē ”Naukšēni” tiek rīkots pirmais atlētiskās vingrošanas čempionāts. Programma paredz izpildīt 4.vingrinājumus, pietupienus ar svara stieni plecos, svara stieņa spiešanu guļus, svaru bumbu grūšanu un raušanu. Dalībnieki tiks dalīti apvienotajās četrās svara un dzimuma kategorijās.

5.Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā noslēdzies. (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namāŠī gada 14.decembrī Pārgaujas novada Auciemā, Raiskuma Tautas namā noslēdzās piektais Latvijas čempionās atlētiskajā vingrošanā. Saskaitot visu posmu rezultātus, kur bija iekļautas vairākas disciplīnas, ieskaitot vieglatlētiku par absolūtajiem uzvarētājiem 2019.gadā kļuva Juris Liniņš no Limbažiem un  sievietēm Margita Zariņa no Pārgaujas novada.

Read more ...

Atlētiskās vingrošanas septītais posms aizvadīts (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 7.posms noslēdziesŠī gada 23.novembrī Jaunpiebalgas novada Vidusskolā tika rīkots Latvijas čempionāts atlētiskajā vingrošanā „Spēka izturības vingrinājumos”. Sacensību dalībniekiem galvenā prasība bija izturēt slodzi visa pasākuma laikā. Pavisam bija jāizpilda 12 dažādi vingrinājumi plūsmas metodē. Piedalījās Valmieras pilsētas, Kocēnu, Pārgaujas, Alojas ,Jaunpiebalgas un Limbažu novadu dažādu vecumu un dzimumu pārstāvji, jaunākajam bija 14 gadi un vecākajam 58 gadi.

Read more ...

Atlētiskās vingrošanas sestais posms noslēdzies (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namāNoslēdzies 6.posms“vieglatlētika” Latvijas čempionātam atlētiskajā vingrošanā Ropažu stadionā. Šoreiz dalībnieki sacentās 60 metru skrējienā, tāllēkšanā, granātas mešanā un 1000 metru krosā. Sacensībās piedalījās Ropažu, Pārgaujas, Kocēnu, Alojas, Limbažu novadi un Valmieras pilsētas komandu pārstāvji, kā arī invalīdi.

Read more ...

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namā. (Latvian)

Atlētiskās vingrošanas 5.posms noslēdzies Kocēnu sporta namā21.septembrī  Kocēnu sporta namā noslēdzās atlētiskās vingrošanas 5.posms “Svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu”, vienlaikus tika organizēts invalīdu čempionāts vairākos spēka vingrinājumos-kāju iztaisnošana platformā, pietupieni ar svara stieni un vēderpreses vingrinājums. Sacensībās piedalījās Pārgaujas, Kocēnu,Limbažu novadi un dalībnieki no Valmieras.

Read more ...